• Detail firmy

BEKA Moving s.r.o.

Základní popis

Naše společnost nabízí nejen prodej a pronájem kancelářského nábytku, ale také kompletní stěhovací služby pro firmy a domácnosti. Sklady, kanceláře, domy, byty, prodejny, demontáž a montáž nábytku, dopravní a přepravní služby.

Adresa

Sokolovská 366/84
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28983751
DIČ:  CZ28983751

Výrobky, činnosti

Vozový park

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 981 853
Fax: +420 283 981 853
E-mail: andri21@seznam.cz
WWW: www.beka.cz

Kontaktní osoba

Filip Hepnar - Jednatel

Další firmy v oboru

VIN Design s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej nábytku do restaurací, kaváren, jídelen, hotelů, kanceláří, konfečních místností, čekáren nebo i do domácností. Nabízíme široký sortiment kvalitního nábytku od prověřených výrobců.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.