• Detail firmy

Bedřich Štefek

Základní popis

Provádíme následující stavební práce:Zednické, obkladačské, malířské a natěračské, sklenářské, zámečnické a klempířské,sádrokartonářské,vodoinstalatérské a topenářské,dále provádíme zateplení fasád včetně finálních omítek,rekonstrukci bytových jader

Adresa

Trávnická 20
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12757101
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka veškerých stavebních prací.

Zednické,obkladačské,malířské a natěračské,sklenářské,zámečnické a klempířské,sádrokartonářské,vodoinstalatérské a topenářské

Kontaktní údaje

Telefon: 582 342 449
Mobil: 604 749 442
Mobil: 737 775 556
E-mail: stefek.bedrich@seznam.cz
E-mail: stefek_jiri@seznam.cz

Kontaktní osoba

Bedřich Štefek - Majitel

Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.