• Detail firmy

Bedřich Pojezný

Základní popis

Společnost zabývající se zateplováním, stavebními pracemi. Rekonstrukce koupelen a bytových jader, včetně malířských a natěračských prací. Kompetní stavební práce na klíč.

Adresa

Humenec 1992/21
789 01 Zábřeh

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40142256
DIČ:  CZ6403071103
Rok založení:  1991
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- poskytuje malířské a natěračské práce, zateplování domů, rekontrukce koupelen a bytových jader.

Kontaktní údaje

E-mail: lotos.l@seznam.cz

Kontaktní osoba

Bedřich Pojezný - Jednatel

Mobil: +420 602 651 035
E-mail: lotos.l@seznam.cz
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.