• Detail firmy

Bedřich Legner

Základní popis

Nabízíme revize tlakových nádob či školení a přezkoušení obsluh. Provádíme zkoušky těsnosti zařízení. Poskytujeme měření tloušťky materiálu ultrazvuke

Adresa

Bosonožské náměstí 169/58
642 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40452999

Výrobky, činnosti

Revize tlakových nádob

Kontaktní údaje

Telefon: +420 539 012 769
E-mail: legner.reten@gmail.com
WWW: www.revizetlaknadob.sweb.cz

Kontaktní osoba

Bedřich Legner - Majitel

Mobil: +420 602 859 387

Marie Černá

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.