• Detail firmy

Bedřich Jabůrek

Základní popis

Ekonomické a Ekologické dřevostavby, realizace střech a krovů, individuální originální projekty, dřevěné stavby od A po Z. Kvalitní řemeslné zpracování a seriozní jednání.

Adresa

Partlicova 277/7
589 01 Třešť

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72004991
DIČ:  CZ8004091491
Rok založení:  2006
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- ekologické dřevostavby, realizace střech a krovů. Zpracování projektů.

Kontaktní údaje

E-mail: ekostavbyjaburek@atlas.cz

Kontaktní osoba

Bedřich Jabůrek - Jednatel

Mobil: +420 776 157 623
Další firmy v oboru

VIPSTAVBY s.r.o.

Naše společnost nabízí kompletních dodávky staveb dle těch nejnáročnějších požadavků zákazníků. Realizujeme kompletní stavby na klíč, zateplení objektů včetně střech, práce se sádrokartonem. Jsme autorizovanými prodejci Kanadských dřevodomů pro kraj Vysočina.

KROVYS s.r.o.

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské práce. Zaměřujeme se na zhotovení krovů, montáž střešních oken včetně doplňků, instalaci hromosvodů a další. Zabýváme se výrobou altánů, pergol, posezení, dřevených plotů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabízíme také autodopravu automobilem s hydraulickou rukou.

Miroslav Valeš - Truhlářství

Zabýváme se zakázkovou výrobou kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, schodů, pergol, přístřešků, dveří a šalunků. Specializujeme se na práci s masivním dřevem, a to jak u bytového, tak u kancelářského nábytku. Veškerá výroba probíhá na zakázku po přesném zaměření. Poskytujeme odbornou montáž na místě včetně případného zapojení spotřebičů. Působíme v okrese Pelhřimov, kraj Vysočina.