• Detail firmy

Bedřich Horký

Základní popis

Společnost se věnuje tvorbě webových stránek a služby webhostingu. Dále dodavatel bezpečnostních, automatizačních a informačních systémů, atd...

Adresa

Příční 835
763 61 Napajedla

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40420108
DIČ:  CZ7103044135
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- dodavatel bezpečnostních, automatizačních a informačních systémů, technologií pro malá televizní a rozhlasová studia a poskytovatele webových a internetových služeb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 117 521
Fax: +420 571 110 798
E-mail: info@etronic.cz
WWW: web.etronic.cz
WWW: eshop.webh.cz

Kontaktní osoba

Bedřich Horký - Majitel

Další firmy v oboru

Visuo

Vytváříme dokonalé značky, živé identity, vynikající tiskoviny, funkční webové stránky, kreativní reklamní kampaně, PDF katalogy a online marketing.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

Ing. Jan Vydržel

Zabýváme se správou sítí a databází. Poskytujeme poradenství v oblasti informačních technologií. Nabízíme hostingové a související činnosti, tvorbu e-shopů, zpracování dat.