• Detail firmy

BEDOX Sky s.r.o.

Základní popis

Atypické střešní výplně otvorů (profily s přerušeným tepelným mostem), Střešní světlíky (obloukové, sedlové, shedové, bodové),Samočinné odvětrávací zařízení (tzv. RWA nebo SOZ),Světlovody,Zimní zahrady,Markýzy

Adresa

Korunní 859/18
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28422139
DIČ:  CZ28422139

Výrobky, činnosti

Atypické střešní výplně otvorů

(profily s přerušeným tepelným mostem), Střešní světlíky (obloukové, sedlové, shedové, bodové),Samočinné odvětrávací zařízení (tzv. RWA nebo SOZ)

Kontaktní údaje

WWW: www.bedoxsky.cz

Kontaktní osoba

Pavel Honsa - Jednatel

Mobil: +420 604 543 790
Další firmy v oboru

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.