• Detail firmy

BEDNÁŘ UH, s.r.o.

Základní popis

Provádíme úklidový servis včetně dodávky hygienických potřeb. Zajišťujeme pravidelný i jednorázový úklid kanceláří, komerčních objektů, domů.

Adresa

Jaktáře 1529
686 01 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29374154
DIČ:  CZ29374154

Výrobky, činnosti

Úklidový servis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 556 533
Mobil: +420 720 555 175
Mobil: +420 603 169 960
WWW: www.uklid-uherskehradiste.cz

Kontaktní osoba

Bc. Veronika Pavlincová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.