• Detail firmy

Boris Bednář

Základní popis

Rekonstrukce a zateplení domů. Rekonstrukce bytových jader. Sádrokartony, zděné ploty. Venkovní dlažby, základové desky a poradenství.

Adresa

Za Vodou 326
562 03 Hylváty

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74750917
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce a zateplení domů

Kontaktní osoba

Boris Bednář - Majitel

Telefon: 731 953 431
E-mail: bednar.boris@seznam.cz
Další firmy v oboru

Václav Vorlíček

Činnost firmy je zaměřena na montáže sádrokartonu, realizace minerálních podhledů a půdní vestavby. Provádíme rovněž zámečnické práce.

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

PSP izoterm s.r.o.

Specializujeme se na výrobu sendvičových panelů pro realizaci skříňových nástaveb nákladních automobilů a lehkých montovaných staveb. Nabízíme sendvičové izolační panely a samonosné sendvičové panely vyrobené z tvrdé polyuretanové pěny opláštěné skelným laminátem. Dodáváme izolační materiály jako jsou minerální vata, polyuretanová pěna a polystyren.