• Detail firmy

BECOR, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme tepelné, hlukové a protipožární izolace VZT potrubí a izolace s oplechováním pozinkovým, hliníkovým a nerezovým plechem.

Adresa

Sažinova 763
399 01 Milevsko

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26066947

Výrobky, činnosti

tepelné, hlukové a protipožární izolace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 383 809 501
E-mail: becor@becor.cz
WWW: www.becor.cz

Kontaktní osoba

Petr Bečka - Jednatel

Mobil: +420 602 350 464
Další firmy v oboru

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.

ALIAS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností především na Písecku a v širším okolí. Realizujeme stavby na klíč, rekonstrukce a zateplování objektů. V rámci rekonstrukcí zajistíme veškeré opravy, přestavby, půdní nástavby, vestavby atd. Zrekonstruujeme Vám starý dům nebo Vám postavíme nový - neváhejte se na nás obrátit! Máme bohaté zkušenosti, garantujeme odborné a spolehlivé služby.

Josef Hajíček

Zajišťujeme kompletní tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Zabýváme se pokládkou střešních krytin a nákupem, montáží střešních oken, rekonstrukcemi a realizacemi střech včetně izolací. Zakázky realizujeme v oblasti jižních Čech, ale i po celé ČR.