• Detail firmy

Bechný Petr - stavitelství s.r.o.

Základní popis

Přestavby bytových jader, rekonstrukce bytů, domů a obchodů včetně elektroinstalace, vodoinstalace, topení a plynu.Zajistíme revize,obkladačské práce.

Adresa

Lesnická 282
533 13 Řečany nad Labem

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28470028
DIČ:  CZ28470028

Výrobky, činnosti

Přestavby bytových jader, rekonstrukce bytů, domů

Přestavby bytových jader, rekonstrukce bytů, domů a obchodů včetně elektroinstalace, vodoinstalace, topení a plynu.Zajistíme revize,obkladačské práce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 066 090
E-mail: p.bechny@raz-dva.cz
WWW: www.bechny-koupelny.webz.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

Koupelnové žebříky

Nabízíme ručně vyráběná designová otopná tělesa z broušeného nerezu s vynikající výhřevností a jedinečnými vlastnostmi. Provozujeme internetový obchod - nerezové koupelnové žebříky, nerezové koupelnové radiátory, nerezové topení.