• Detail firmy

BE Group Logistics CZ s.r.o.

Základní popis

Společnost pracuje v oblasti obchodu a poskytování služeb nabízející širokou škálu produktů z oceli, nerez oceli a hliníku. Nabízí přímé dodávky, prodej skladových zásob a výrobní služby především v rámci stavebního a strojírenského odvětví.

Adresa

Frýdecká 700/475
719 04 Ostrava - Kunčice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28243781
DIČ:  CZ28243781
Rok založení:  2008
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- nabízí široký výběr oceli, nerez oceli a hliníku i velký a konkurenceschopný výběr výrobních a jiných služeb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 223 140
Telefon: +420 725 755 085
Mobil: +420 724 966 440

Kontaktní osoba

Ing. Antonín Krobot - Jednatel

Další firmy v oboru

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.

K + B armatury, s.r.o.

Zabýváme se prodejem průmyslových armatur především pro energetické, vodárenské, teplárenské, plynárenské a chemické odvětví průmyslu. Dále prodáváme příruby, trubky, trubkové ohyby, těsnící materiál, spojky, ventily, kohouty, šoupátka, klapky a další hutní materiál. V nabídce máme veškeré tuzemské armatury i většinu zahraničních produktů. Garantujeme kvalitu, nízké ceny a krátké dodací termíny.

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.