• Detail firmy

BDSTAV MORAVA s.r.o.

Základní popis

Společnost nabízející stavby RD na klíč, revitalizaci panelových domů a zároveň inženýring (dotace, dokumentace a další pomoc s různými produkty na trhu např. financování).

Adresa

Bruzovice 88
739 36 Bruzovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26807947
DIČ:  CZ26807947
Rok založení:  2003
  • Služby

Výrobky, činnosti

Panelové domy

- zateplování a opravy panelových domů, výměna oken, revitalizace panelových domů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 431 008

Kontaktní osoba

David Barteček - Jednatel

Další firmy v oboru

Building Audit, s.r.o.

Zabýváme se přípravou, realizací a kontrolou staveb. Provádíme audity projektových dokumentací, rozpočtů a staveb. Pomáháme investorům s přípravou a realizací staveb. Poskytujeme nezávislé komplexní inženýrské a manažerské služby.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.