• Detail firmy

BD-SYSTÉM s.r.o.

Základní popis

Nabízíme služby v oblasti řízení kvality provádění staveb, služby bytového a zahradního architekta. Návrhy změn dispozičních řešení staveb.

Adresa

Dělnická 506/II
471 54 Cvikov

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44560834
DIČ:  CZ25401521
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  15

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce bytů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 751 908
E-mail: bednar.daniel@seznam.cz
WWW: www.bd-system.cz

Kontaktní osoba

Daniel Bednář - Jednatel

Mobil: +420 602 451 431
Další firmy v oboru

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodáváme regálové systémy do výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen, obchodů apod. V našem sortimentu naleznete paletové, policové, konzolové, pojezdové a průjezdové regály, mezipatra a plošiny. V oblasti regálových systémů poskytujeme komplexní poradenství a revizní činnost. Rovněž se zabýváme výrobou jednoduchých železných konstrukcí.