• Detail firmy

BD stavby cz s.r.o.

Základní popis

novostavby a rekonstrukce bytových i občanských staveb, zateplování budov, kompletní rekonstrukci sakrálních staveb a jiných historických památek.

Adresa

Podskalská 1512/22
128 00 Praha 2 - Nové Město

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24187348

Výrobky, činnosti

novostavby, zateplování budov, rekonstrukce

novostavby a rekonstrukce bytových i občanských staveb, zateplování budov, kompletní rekonstrukci sakrálních staveb a jiných historických památek.

Kontaktní údaje

E-mail: info@bdstavby.cz
WWW: www.bdstavby.cz

Kontaktní osoba

PAVEL BENDA - Jednatel

Mobil: +420 606 852 295

VÁCLAV DĚDIČ - Jednatel

Mobil: +420 724 155 216
Další firmy v oboru

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.