• Detail firmy

BCF-ENERGY s.r.o.

Základní popis

Dodávka elektřiny a zemního plynu pro domácnosti, firmy, velkoodběratelé, města a obce s přenesením odpovědnosti za odchylku.Poskytování služeb v oblasti energetiky.

Adresa

Potštátská 655
753 01 Hranice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29385890
DIČ:  CZ29385890

Výrobky, činnosti

Dodávka elektřiny a zemního plynu pro domácnosti

Dodávka elektřiny a zemního plynu pro domácnosti, firmy, velkoodběratelé, města a obce s přenesením odpovědnosti za odchylku.Poskytování služeb v obl

Kontaktní údaje

Fax: 581 601 217
E-mail: novosad@bcfcz.cz
WWW: www.bcfcz.cz

Kontaktní osoba

David Novosad - Jednatel

Telefon: +420 800 140 140
Mobil: +420 602 333 362
E-mail: novosad@bcfcz.cz
Další firmy v oboru

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábíme plynové, kondenzační či nástěnné plynové kotle, regulátory kotle, kaskádové kotelny, elektrokotle a systémy na odkouření. Dále nabízíme příslušenství - zásobníky teplé vody, sluneční kolektory, odkouření, detektor úniku CO nebo regulátory kotle. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti úspor energií a paliv. Zabýváme se prodejem solárních sestav a zařízení Solartherm.

ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.

Slovenský výrobce kioskových trafostanic s více než 20-letou tradicí. V SR a ČR více než 4 000 projektů, záruční doba 5 let a 3 roky na technologické vybavení. Společnost poskytuje nepřetržitý 24-hodinový záruční a pozáruční servis.

Ing. Jaroslav Menšík - GOODMEN

Specializujeme se na služby v oblasti topení, voda a plyn. Nabízíme servis, revize, opravy nebo kompletní realizace nových projektů jako jsou kotelny, výměníky, ústřední topení nebo kompletního technického zařízení budov.