• Detail firmy

BcA. Tomáš Mácha

Základní popis

Firemní loga, grafické manuály corporate identity, propagační tiskoviny, webové stránky, ilustrace. Komplexní péče o firemní design.

Adresa

Doubravská 1615/28
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74235273

Výrobky, činnosti

Firemní loga

Kontaktní údaje

Telefon: +420 474 541 858
E-mail: tmdesign@volny.cz
WWW: www.tmdesign.cz

Kontaktní osoba

BcA. Tomáš Mácha - Majitel

Mobil: +420 776 703 759
Další firmy v oboru

LABEL ART Sp.j.

Nabízíme k prodeji, stejně jako tištěný na jiný sortiment. My vykonávat svou práci nanejvýš profesionálně a estetiky. Přejeme si, aby každý dodavatel byl s našimi službami spokojeni. S rozsáhlým strojového parku můžeme splnit očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Naše služby jsou určeny pro jednotlivce, tak i družstva. Vítejte!

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.