• Detail firmy

BcA. Michael Rampula

Základní popis

Nabízíme zajímavé produkty spotřebního zboží a elektroniky. Snažíme se nabídnout všem našim zákazníkům nejpřijatelnější možnou cenu ke kvalitě zboží.

Adresa

Viniční 3779/19
615 00 Brno - Židenice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74627244

Výrobky, činnosti

Levné dual sim smartphony

Levné a kvalitní dual sim mobily, smartphony.

Kontaktní údaje

E-mail: chipito.cz@gmail.com
WWW: chipito.cz

Kontaktní osoba

BcA. Michael Rampula - Majitel

Mobil: +420 731 543 308
E-mail: chipito.cz@gmail.com
Další firmy v oboru

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

Ing. Alice Smejkalová - MITERAL

Vybavení autoservisů, pneuservisů pro osobní a nákladní vozidla, karosáren, svářečky - svářecí technika, bodovačky, kompresory, nabíječky autobaterií, zvedáky, hevery, diagnostika vozidel, plničky klimatizací, hydraulické lisy, olejové hospodářství.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB