• Detail firmy

Bc. Vítězslava Malinconico Skokanová

Základní popis

Nabídka rodinné dovolené v apartmánech pro 7 osob. K dispozici kuchyně, barevná televize či internetová přípojka. V létě možnost grilování.

Adresa

Valašské Klobouky 16
766 01 Valašské Klobouky

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86939173

Výrobky, činnosti

Apartmány

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 858 037
E-mail: info@apartman-lipina.cz
WWW: www.apartman-lipina.cz

Kontaktní osoba

Bc. Vitězslava Malinconico Skokanová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LIPOVKA hotel lesní restaurace

Hotel LIPOVKA se nachází v klidném prostředí uprostřed lesa 13 km od Plzně. Nabízíme ubytování ve 12-ti pokojích a další prostory vhodné pro svatební hostiny, rauty semináře a školení. K dispozici je letní zahrada, gril a venkovní bar. Hotel je vyhlášený svou kuchyní. Těšíme se na Vaši návštěvu!

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.

Restauracja - Hotel „Gościna” Tadeusz Pietruszka

Náš hotel se nachází na státní silnici číslo 11. To má 1-, 2-, 3-person vysoký standard. Pořádáme školení a události. K dispozici jsou tři klimatizované jídelny: krb, banketní, konferenční místnost. V restauraci se postará o neopakovatelné prostředí pro přijetí. Chceme, aby naši hosté jsou spokojeni s našimi službami.