• Detail firmy

Bc. Věra Bugárová

Základní popis

Nabízíme vedení účetnictví, administrativní správu a nabídku odborného poradenství pro společenství vlastníků jednotek.

Adresa

Rudenská 86
253 01 Chýně

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67693954

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

E-mail: info@ucetnictvisvj.cz
WWW: www.ucetnictvisvj.cz

Kontaktní osoba

Bc. Věra Bugárová - Majitel

Mobil: +420 603 371 349
Další firmy v oboru

PATAKI s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování účetnictví a daní. Nabízíme vedení účetnictví a vedení mzdové agendy pro menší firmy a podnikatele. Zajišťujeme zpracování daňových přiznání a uzávěrek. Součástí poskytovaných služeb je i daňové a finanční poradenství. Působíme v Praze a ve Středočeském kraji. S vedením účetnictví máme dlouholeté zkušenosti, neváhejte se na nás obrátit i vy!

ZVOLSKÁ LENKA - ÚČETNICTVÍ

Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti účetnictví. Zpracováváme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, přiznání k dani z příjmu právnických i fyzických osob, přiznání k DPH a silniční dani, vedeme mzdovou agendu. Součástí nabízených služeb je také zastupování na úřadech včetně elektronické komunikace a poradenský servis. Hledáte-li spolehlivou účetní firmu v okolí Kladna, obraťte se na nás.

FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o.

Nabízíme daňové poradenství, odklady daně, zpracování DPH, kontrolní hlášení, elektronická podání, daně z příjmů a další daňová přiznání, vedení účetnictví. Jsme provozovatelem Plzeňské restaurace Příbram, kde mimo jiné nabízíme rozvoz obědů jak do firem, tak soukromým osobám. Do nabídky patří také pronájem salónku a školící místnosti pro 50 osob.