• Detail firmy

Bc. Tomáš Novák

Základní popis

Jsme přímými dovozci americký značky Kohler a nabízíme kompletní sortiment zboží jako jsou vany, lit. vany, sprchové kouty, WC, umyvadla, koup. baterie, designová a skleněná umyvadla. Nabízíme dodávku vč. montáže s dopravou zboží po celé ČR zdarma.

Adresa

Mánesova 2963
440 01 Louny

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49124714
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vybavení koupelen a toalet

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 112 666
Mobil: +420 603 218 164
E-mail: info@a-koupelny.cz
WWW: www.kohlercz.cz

Kontaktní osoba

Bc. Tomáš Novák - Majitel

Mobil: +420 603 218 164
Další firmy v oboru

HOSANA CZECH s.r.o.

Našim zákazníkům nabízíme produkty bytového designu v tradičním, koloniálním, antique a rustikálním slohu. Inspirací nám byl způsob života našich přátel a domy na toulkách u pobřeží středozemního moře a ve střední a severní Americe. Prodáváme interiérové doplňky do domů, ale i do penziónů či hotelů a restaurací. Tyto produkty neslouží jenom svému účelu, ale mají i své kouzlo a romantičnost.

EDUARD REVAJ - REVOS

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů, domů, bytových jader a koupelen na klíč. Dodáváme a montujeme dlažby, obklady, vinylové a plovoucí podlahy či koberce. Zajišťujeme prodej vybavení koupelen.

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.