• Detail firmy

Bc. Tomáš Meiser

Základní popis

Poskytujeme návrhy, realizace a následnou správu rozsáhlých počítačových sítí LAN a WAN, jak pro firmy, tak pro domácnost.

Adresa

Bártlova 46/25
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87321238

Výrobky, činnosti

Poskytujeme návrhy, realizace a následnou správu

Poskytujeme návrhy, realizace a následnou správu rozsáhlých počítačových sítí LAN a WAN, jak pro firmy, tak pro domácnost.

Kontaktní údaje

E-mail: topmas@meiser.cz
WWW: www.meiser.cz

Kontaktní osoba

Bc. Tomáš Meiser - Majitel

Mobil: 774 144 066
Mobil: 774 424 638
Další firmy v oboru

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.