• Detail firmy

Bc. Tomáš Krejča

Základní popis

Společnost nabízí grafické práce - loga, letáků, plakátů, brožur, knih i celých kampaní. Dále nabízí realizaci a organizaci marketingové kampaně na klič. Dále poradenství v oblasti marketingu a komunikace a pravidelnou správu kampaní.

Adresa

Lešetínská 767/16
143 00 Praha 4 - Modřany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75172585
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- nabízíme grafické práce - loga, letáků, plakátů, brožur, knih i celých kampaní. Dále nabízí realizaci a organizaci marketingové kampaně na klič.

Kontaktní údaje

E-mail: t.krejca@gmail.com
E-mail: info@monograph.cz
WWW: www.monograph.cz
Skype: tomas_krejca

Kontaktní osoba

Bc. Tomáš Krejča - Majitel

Mobil: +420 604 960 790
Další firmy v oboru

Mgr. Feszanicz Miroslav FOTO

Poskytuji profesionální fotografické služby na zakázku. Zhotovuji produktovou fotografii, profesionální fotografii architektury, výtvarnou reprodukci uměleckých děl, tvorbu reportážní fotografie apod. Nabízím služby profesionálního svatebního fotografa. Zajišťuji fotografování firemních akcí, společenských akcí, kulturních akcí, svateb apod.

Jindřich Varhan

Nabízíme kompletní ozvučení a technické zajištění hudebních a kulturních akcí. Spolupracujeme rovněž na televizních pořadech. Zajišťujeme firemní akce na klíč.

N3XT s.r.o.

Poskytujeme grafické služby. Zaměřujeme se na tvorbu fotografie, reportážních fotografií, portrétní fotografie a fotodokumentace.