• Detail firmy

Bc. Tereza Zavadilová

Základní popis

Zajišťujeme teambuildingy, oslavy, tématické programy, firemní akce, společenské, kulturní a sportovní akce.

Adresa

Imrychova 885
143 00 Praha 4 - Kamýk

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86900196

Výrobky, činnosti

Eventy,firemní akce a večríky

Kontaktní údaje

E-mail: tereza@czexcursion.com
WWW: www.my-event.cz

Kontaktní osoba

Tereza Zavadilová - Majitel

Mobil: +420 606 414 118
Další firmy v oboru

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

VZK - Kpt. Miroslav Kedršt

Nabízíme plavby a projížďky vyhlídkovou lodí. Zajišťujeme společenské akce na klíč. Plavby dle přání zákazníka s možností ohňostroje. Provozujeme výletní, nákladní, vlečné lodě a pontony. Veškerá plavidla jsou plně k dispozici k pronájmu.

Fly Up Adventures s.r.o.

Lety balónem v našem pojetí jsou propojením ukázky přírodních krás, osobního přístupu k pasažérům a všeobecné pohody na palubě. Létáme jen za dodržování bezpečnostních předpisů balónového létání a v počasí vhodném pro pasažérské lety. Dokážeme nabídnout i nájemní lety s individuálním programem a lety z vyžádaných destinací. Upoutané lety jako doprovodný program k oslavám a eventům.