• Detail firmy

Bc. Petra Kanovová

Základní popis

Naše služby: výživové poradenství, zdravé cvičení a trénink, relaxace a koučink. Prezentace na téma Zdravý životní styl.

Adresa

Buzulucká 2333/33
390 03 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  04217616
Rok založení:  2015
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zdravý život a osobní rozvoj

Výživové poradenství. Zdravé cvičení a trénink. Osobní a firemní koučink.

Kontaktní údaje

E-mail: info@rozvoj-zdravi.cz
WWW: www.rozvoj-zdravi.cz

Kontaktní osoba

Bc. Petra Kanovová - Majitel

Mobil: +420 772 722 660
Další firmy v oboru

KSQ, spol. s r.o.

Kalibrační laboratoř firmy KSQ spol. s r.o. je akreditovaná podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005. Rozsah akreditace je uvedený v osvědčení o akreditaci č. 185/2015, vydaném ČIA o.p.s. Seznam měřidel, je možné vyhledat podle druhů v příloze osvědčení č. 185/2015 nebo v seznamu měřidel. Společnost byla vyhodnocena z hlediska ekonomické kondice. Za rok 2014 získala hodnocení A.

CZ PROFI - SERVIS s.r.o.

Naše společnost se zabývá zpracováním dotačních projektů. Zajišťujeme komplexní zpracování projektů financovaných z dotací z EU. Nabízíme dotační projekty pro obce, firmy, živnostníky. Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence.

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.