• Detail firmy

Bc. Petr Zourek

Základní popis

Firma nabízí své služby: Konstrukční kancelář, vývoj, průmyslové inženýrství Konstrukce a výroba jednoúčelových strojů Kovovýroba, obrábění

Adresa

Velká ulička 414
687 13 Březolupy

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87441373
DIČ:  CZ8307234672

Výrobky, činnosti

poradenství v oblasti konstrukce, vývoje

Firma nabízí své služby a poradenství v oblasti konstrukce, vývoje, projektového řízení, rapid prototypingu, ERP, průmyslového inženýrství, 3D modelov

Kontaktní údaje

E-mail: modiko-3d@email.cz
WWW: www.modiko-3d.eu

Kontaktní osoba

Bc. Petr Zourek - Majitel

Telefon: 774 110 708
E-mail: modiko-3d@email.cz
Další firmy v oboru

Ing. Vlastimil Zatloukal

Poskytujeme především služby stavebního managementu, posouzení staveniště, studie proveditelnosti, kontrolu prací, cen a předání staveb. Projektujeme pozemní stavby, inženýrské sítě, dopravní a vodní stavby se vztahem ke krajinnému inženýrství.

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.