• Detail firmy

Bc. Petr Oravski

Základní popis

Navrhneme a vyrobíme jakékoliv reklamní či jiné materiály: navrhneme logo Vaši společnosti, vizitky, cedule, bannery, plakáty, letáky, reklamní předměty, polepy výloh i automobilů, stojany. Nabízíme vše od vizitek po billboardy…

Adresa

U Lesa 772/26
734 01 Karviná

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70246645

Výrobky, činnosti

Navrhneme a vyrobíme jakékoliv reklamní či jiné m

Navrhneme a vyrobíme jakékoliv reklamní či jiné materiály: navrhneme logo Vaši společnosti, vizitky, cedule, bannery, plakáty, letáky,

Kontaktní osoba

Petr Bc.Oravski

Telefon: +420 596 133 206

. Erlich - Majitel

Mobil: +420 602 530 223
E-mail: http://www.medialis.ic.cz
E-mail: oravski@seznam.cz
Další firmy v oboru

BERGER SAFETY s.r.o.

Naše společnost nabízí pracovní oděvy, ochranné pracovní pomůcky, sportovní, outdoorové a reklamní oděvy a obuv, jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Pracovní oděvy rovněž sami šijeme a zajišťujeme reklamní potisk a výšivky na oděvy. Navštivte náš e-shop, kde si můžete vybrat z širokého sortimentu zboží. Nebudete-li si jistí výběrem vhodného produktu, rádi Vám poradíme. Jsme tu pro Vás.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.