• Detail firmy

Bc. Petr Mixa

Základní popis

Poradenství v oblasti hadware a software, správa sítí, tvorba databází, fyzická oprava PC, PDA, tabletů a tiskáren, Webdesign a mnohojazyčná tvorba webu, včetně propojení na Facebook, tvorba a návrhy vizitek, tvorba log a bannerů, práce s grafikou.

Adresa

Pionýrů 1126/2
400 03 Střekov

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87688883
  • Služby

Výrobky, činnosti

Optimalizace PC

- (lepší výkon a stabilita), fyzická oprava PC i PDA.

Kontaktní údaje

E-mail: info@iteko.eu
WWW: www.iteko.eu

Kontaktní osoba

Ing. Petr Mixa - Majitel

Mobil: +420 722 506 721
E-mail: info@iteko.eu
Další firmy v oboru

SuperLevnaPC

Zajišťujeme prodej nové, repasované a předváděcí výpočetní techniky. Dodáváme levné notebooky, stolní počítače, počítačové sestavy, LCD monitory, komponenty, tiskárny a různé příslušenství. Jsme přímí dovozci tohoto zboží do České republiky a díky tomu můžeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. Nabízíme převážně značkové zboží od výrobců Dell, HP, Lenovo. Provádíme opravy a servis PC a notebooků.

Ing. Vít Sláma

Nabízíme servis výpočetní techniky, sestavení počítačů, návrhy a realizace rozvodů datových sítí, instalace softwaru či odvirování počítačů.

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.