• Detail firmy

Bc. Pavel Šťastný - Stavební Centrum

Základní popis

Prodej střešních krytin, dlažby, podlahové krytiny. Prodej cihel a tvárnic. V našem sortimentu naleznete i veškerou stavební chemii. Jsme regionální prodejci stavební chemie.

Adresa

Kaštanová 607/141
617 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46895817
DIČ:  CZ7004283825

Výrobky, činnosti

stavební chemie

Prodej střešních krytin, dlažby, podlahové krytiny. Prodej cihel a tvárnic. V našem sortimentu naleznete i veškerou stavební chemii.

Kontaktní údaje

E-mail: stastny@kachlickarna.cz
WWW: www.kachlickarna.cz

Kontaktní osoba

Bc. Pavel Šťastný - Jednatel

Další firmy v oboru

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.