• Detail firmy

Bc. Pavel Niemczyk

Základní popis

Provádíme elektromontáže v průmyslových a rodinných objektech, montáže hromosvodů, přípojek a domácích telefonů. Nabízíme projektování a revize.

Adresa

Hornická 486/13
737 01 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74361171

Výrobky, činnosti

Provádíme elektromontáže

Provádíme elektromontáže v průmyslových a rodinných objektech, montáže hromosvodů, přípojek a domácích telefonů. Nabízíme projektování a revize.

Kontaktní osoba

Pavel Bc.Niemczyk - Majitel

Mobil: +420 602 562 478
E-mail: niemczyk.pavel@seznam.cz
Další firmy v oboru

Jan Kovář

Zajišťujeme pronájem plošin. Disponujeme vysokozdvižnými plošinami: OMME 1550 EBZX, OMME 1830, OMME 2300 EXB, OMME 2500 EB, OMME 2900 EBZX, DENKA DK 18, vysokozdvižnou kloubovou plošinou TEUPEN LEO 23GT, šikmým stavebním výtahem BÖECKER HD 31. Provádíme rekonstrukce objektů, zateplování budov, opravy střech, opravy elektroinstalace a zdravotechniky (plynu).

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.