• Detail firmy

Bc. Patrik Sládek

Základní popis

Provoz sedlářství, brašnářství a čalounictví.Nabídka zakázkové výroby i oprav. V naší nabídce máme sortiment potahových a dekoračních tkanin,čalounění

Adresa

Na Výsluní 297
382 03 Křemže

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73543527

Výrobky, činnosti

Čalounění

Kontaktní údaje

E-mail: sladek@sedlarstvi-sladek.cz
WWW: www.sedlarstvi-sladek.cz

Kontaktní osoba

Bc. Patrik Sládek

Mobil: +420 724 271 331

Zdeněk Sládek - Majitel

Mobil: +420 724 528 712
Další firmy v oboru

BARTYJANA s.r.o.

Naše firma se zabývá manuální prací. Nabízíme vám výrobu a kompletaci všeho, na co si jen vzpomenete. Ať už jsou to drobné předměty, šití šatů či jiné práce, nic pro nás není překážkou. S radostí a pečlivostí vše dotáhneme do konce až ke spokojenosti zákazníka.

MEGI IMPORT EXPORT Małgorzata Milczarek

Naše firma prodává kabelky. Tyto dámy taška, formální, mládeže a sportu. Mnohaleté zkušenosti v oboru může uspokojit potenciálních zákazníků. Je charakterizována tím, integrity, svědomitosti a estetiky. Nabízíme širokou škálu modelů a barev. Každé čtyři týdny jsme přinést desítky nových designů. Zveme vás ke spolupráci s naší společností!

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.