• Detail firmy

Bc. Olga Ostrihon

Základní popis

Nabízím komplexní služby vedení účetnictví a daňové evidence a to i včetně zpracování mzdové agendy vč. vedení personalistiky. Orientuji se především na OSVČ, malé (příp. střední) firmy.

Adresa

Hory Matky Boží 42
341 42 Velhartice

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75441306
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetnické služby

Kontaktní údaje

E-mail: Ostrihon.o@seznam.cz
WWW: www.ucto-ostrihon.webnode.cz/

Kontaktní osoba

Bc. Olga Ostrihon - Majitel

Telefon: 604 217 666
E-mail: Ostrihon.o@seznam.cz
Další firmy v oboru

Daňová kancelář - Ing. Josef Šlajs

Naše společnost se již řadu let věnuje vedení kompletního účetnictví. Zajistíme Vám vypracování daňové evidence a daňových přiznání. Daňové poradenství, které vám nabízíme, Vám poskytne právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí. Dále nabízíme služby v oblasti mezd - vedení mzdové agendy.

Ing. Jiří Tetzeli - NORD

Zaměřujeme se na agroturistiku a zpracování rostlinných odpadů. Nabízíme poradenství pro zemědělce v oblasti dodací. Zajišťujeme vedení jednoduchého i podvojného účetnictví - revize účetnictví, rekonstrukce účetnictví, vypracování daňových přiznání, optimalizace daňových zatížení apod.

Ing. JIŘÍ ČÁP

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví. Zajišťujeme vedení účetnictví, daňové evidence, personální a mzdové evidence. Součástí našich služeb je rovněž daňové poradenství.