• Detail firmy

Bc. Michal Zemánek

Základní popis

Rekonstrukce bytového jádra. Špičková kvalita s dlouholetou tradicí.

Adresa

Kořenec 162
680 01 Kořenec

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00934224

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce bytového jádra

Kontaktní údaje

E-mail: jadropraha@seznam.cz
WWW: rekonstrukcebytovehojadra.com/

Kontaktní osoba

Ing. Michal Zemánek - Majitel

Mobil: +420 606 237 340
E-mail: jadropraha@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SCAFFOLD, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje pronájem trubkového lešení. V nabídce máme lešení trubkové, HAKI i pojízdné hliníkové věže. Rádi Vám poradíme, jaký typ lešení bude pro Vaši stavbu nejvhodnější a přizpůsobíme množství lešení Vašim požadavkům - dodáme Vám přesně tolik lešení, kolik potřebujete, včetně vypracování cenové nabídky. Garantujeme krátké dodací lhůty, většinu lešení máme skladem.

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.