• Detail firmy

Bc. Michal Skalák, DiS.

Základní popis

Výroba palivových nádrží, potrubí, krytů, nárazníků a dalších plastových dílů vyráběných rotačním tvářením plastů, známým také pod názvem ROTOMOLDING.

Adresa

nám. Jana Žižky z Trocnova 79/14
286 01 Čáslav - Staré Město

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64161455

Výrobky, činnosti

Palivové nádržé, potrubí, kryty

Výroba nárazníků a dalších plastových dílů vyráběných rotačním tvářením plastů, známým také pod názvem ROTOMOLDING.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 327 315 031
Fax: +420 327 315 031
E-mail: rotomolding@email.cz
WWW: www.rotoplastik.cz

Kontaktní osoba

Bc. Michal Skalák, Dis. - Majitel

Mobil: +420 606 616 306
E-mail: rotomolding@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TESPOL Kolín - LISOVNA PLASTŮ s.r.o.

Zaměřujeme se na lisování a vstřikování plastů. Zajišťujeme výrobu plastových dílů a komponentů pro různá odvětví průmyslu (elektrotechnický, automobilový, potravinářský, hračkářský). Pro vstřikování plastů vlastníme certifikát ISO 9001. Námi vyrobeny produkty jsou vysoce kvalitní, a to díky používání nejmodernějších technologií a mnohaletých zkušeností našich zaměstnanců.

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.

3D Tech s.r.o.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu prototypů. Vyrábíme plastové prototypy, kovové prototypy, makety a kontrolní přípravky, prototypové formy, prototypové odlitky, voskové odlitky. Zajišťujeme 3 a 5 osé obrábění, reverzní inženýrství, CAD modelování dat, Rapid prototyping apod.