• Detail firmy

Bc. Michal Dvořák

Základní popis

Zajišťujeme vodní záchranářské kurzy, školení první pomoci pro firmy a kolektivy, teambuildingy nebo školení kurzů Lifeguardingu.

Adresa

Týnec nad Sázavou
251 68 Čakovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71714693
  • Služby

Výrobky, činnosti

Záchranářské kurzy, školení první pomoci pro FA

Kontaktní údaje

Mobil: 724 518 641
E-mail: ilc@lifeguard.cz
WWW: www.lifeguard.cz

Kontaktní osoba

Bc. Michal Dvořák - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

Ivana Vocílková

Nabízíme výuku a výcvik všech skupin pro získání řidičského oprávnění. V naší autoškole můžete získat řidičský průkaz na motocykly, osobní automobily, nákladní automobily, autobusy, traktory nebo vysokozdvižné vozíky. Zajišťujeme také profesní školení a kondiční jízdy.