• Detail firmy

Bc. Martin Král

Základní popis

Provádí realizace průmyslových strojně hlazených betonových a anhydritových podlah, epoxidových stěrek včetně pokládky hydroizolačních folií.

Adresa

Čtrnáctka 210
338 43 Mirošov

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71585516
DIČ:  CZ7910152063
Rok založení:  2005
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- železobetonové a drátkobetonové podlahy se strojně hlazeným povrchem, zušlechtěné otěruvzdorným vsypem křemičitým, korundovým, popřípadě metalickým.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 050 155
E-mail: floor.service@seznam.cz
WWW: www.floor-service.cz

Kontaktní osoba

Bc. Martin Král - Majitel

Mobil: +420 731 175 484
E-mail: kral.mirosov@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

NOVABET, SE

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej písku a kvalitního kameniva, jak lomového, tak i těženého. Písek a kamenivo dodáváme v různých frakcích, včetně dopravy. Zajišťujeme rovněž výrobu a dodávky betonu. Součásti poskytovaných služeb je poradenství v oblasti betonové technologie a kameniva. Pro více informací navštivte naše webové stránky, kde naleznete i naše nejvýznamnější klienty.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

Pošar František - STAVOGIPS

Naše společnost se věnuje doplňkovým stavebním pracím na zakázku. Zajišťujeme montáž suchých staveb, kompletní půdní vestavby ze sádrokartonu, montáž kazetových podhledů firmy AMF, montáž tepelné izolace KNAUF, ISOVER a malířské práce.