• Detail firmy

Bc. Marta Chovancová Simonová

Základní popis

Pořádáme kurzy angličtiny pro veřejnost v OV, HA, KA, firemní, individuální, prázdninové a víkendové kurzy. Jediní v regionu nabízíme přípravu na všechny Cambridgeské zkoušky s oprávněnými zkoušejícími pro Cambridge.

Adresa

28. října 1142/168
709 00 Ostrava - Hulváky

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66919568

Výrobky, činnosti

Pořádáme kurzy angličtiny pro veřejnost a firmy

Kontaktní osoba

Marta Bc.Simonová - Majitel

Telefon: +420 596 616 058
Mobil: +420 604 158 666
E-mail: info@abcenglish.cz
WWW: www.abcenglish.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.

Barbara Kolebacz ÚČTO BARBARA

Věnujeme se vedení účetnictví pro FO i PO. Poskytujeme komplexní daňové služby a poradenství. Pro firmy a organizace zabezpečujeme daňový i mzdový servis. Rovněž provádíme kontroly a rekonstrukce účetnictví. Vedeme kurzy a školení účetnictví a také akreditovaný rekvalifikační kurz účetnictví.

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.