• Detail firmy

Bc. Mário Rybár

Základní popis

Poskytujeme komplexní řešení v oblasti internetové reklamy a marketingové komunikace, kreativní návrhy, firemní identitu, obalový design, potisk aut, billboardy, webové stránky, e-shopy, aukční portály, 3D animace, video, ofset tisk vizitek a jiné.

Adresa

Milíčova 3884/9
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75410508
DIČ:  CZ682692152
  • Služby

Výrobky, činnosti

Webové stránky

Webdesign, vizitky, plakáty, billboardy, loga, video prezentace, reklamní spoty,...

Kontaktní údaje

E-mail: agentura@imperiaworks.cz
WWW: www.imperiaworks.cz

Kontaktní osoba

Mário Rybár - Majitel

Mobil: +420 721 400 771
E-mail: agentura@imperiaworks.cz
E-mail: rybar@imperiaworks.cz

Katarína Pisarovičová

Mobil: +420 725 722 907
E-mail: pisarovicova@imperiaworks.cz
Další firmy v oboru

Fifty Free s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti Fifty Free s.r.o. je reklamní činnost, marketing a pronájem velkoplošných LED a LCD obrazovek, bezrámečkových (seamless) obrazovek a dotykových obrazovek + audio-video.

STANDS AND DESIGN s.r.o.

Kreativní design studio se zaměřením na atypické i systémové veletržní expozice, design komerčních prostor i průmyslových výrobků. Ročně nakreslíme více než 150 expozic, z nichž je velká část k vidění na českých i zahraničních veletrzích. Součástí zakázky může být i výrobní dokumentace. Poskytujeme praxi studentům architektury a designu.

ATELIER 999. s.r.o.

Zabýváme se přípravou, elektronickým zpracováním a zprostředkováním tisku jakéhokoli druhu tiskovin. Nabízíme výrobu od vizitek přes různé druhy reklamních prospektů, katalogů, kalendářů, plakátů až po náročnou klasickou knižní produkci. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Zajistíme mu vše od výroby zakázky až po její finální tvar. Neváhejte se na nás obrátit.