• Detail firmy

Bc. Marian Bodnár

Základní popis

Našimi hlavními činnostmi jsou bezplatné zprostředkování ubytování za nejlepší ceny, půjčovna elektrokol v letních měsících, v zimě půjčovna sněžnic, celoročně pak půjčování trekingových a nordic walking holí atd.

Adresa

Vaškova 990/5
790 01 Jeseník

Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87750465

Výrobky, činnosti

Turistická agentura pro Jeseníky.

Kontaktní údaje

E-mail: info@jesenikytour.cz
WWW: www.jesenikytour.cz/

Kontaktní osoba

Bc. Marian Bodnár - Majitel

Mobil: +420 732 277 135
E-mail: info@jesenikytour.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zámek Zábřeh, s.r.o.

Čtyřhvězdičkový hotel v nově zrekonstruovaném raně barokním zámku nabízí 18 stylových pokojů. K hotelu patří restaurace, pivovar a letní kino. Pořádáme komorní firemní akce a svatby.

Penzion U Zvěřinů

Provozujeme rodinný penzion v jižních Čechách nedaleko hranic s Rakouskem a kapacitou 21 lůžek. V okolí penzionu jsou cyklostezky, upravené běžecké trasy, golfové hřiště, rybníky, lesy, rovněž tak mnoho kulturních památek. Naleznete zde historickou úzkorozchodnou železniční trať s unikátní parní lokomotivou či Muzeum veteránů. V zimním období je pro lyžaře k dispozici lyžařský vlek.

HOTEL TRIM

V našem hotelu si můžete vybrat z několika druhů ubytování. Dále nabízíme pronájem salónků pro pořádání seminářů, školení, firemních i soukromých oslav. V hotelu se nachází i nekuřácká restaurace a nebo bowling bar, který je otevřen pro veřejnost.