• Detail firmy

Bc. Lukáš Novotný

Základní popis

Výrobce sportovního vybavení pro hokej, fotbal, florbal, hokejbal, baseball a softball. Nabízíme šití dresů na zakázku, sportovní oblečení, kompletní vybavení pro brankáře.

Adresa

Rozvojová 5501/4
722 00 Ostrava - Třebovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73946656
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výrobce sportovního vybavení.

Vyrábíme sportovní vybavení pro tyto sporty: florbal, fotbal, hokej, hokejbal a baseball.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 869 345
Mobil: +420 776 285 690
WWW: www.vono.cz

Kontaktní osoba

Bc. Lukáš Novotný - Majitel

E-mail: novotny@vono.cz
Další firmy v oboru

Jana Pindurová - ochranné pracovní oděvy a prostředky

Specializujeme se na výrobu a prodej pracovních a outdoorových oděvů. Dodáváme softshelové pracovní kalhoty, pracovní softshelové bundy, pracovní fleecové vesty, reflexní zateplené bundy, protipořezové bundy, montérkové blůzy, nepromokavé kombinézy, pracovní pláštěnky, gastro pracovní oděvy, jednorázové pracovní kombinézy a mnoho dalšího. Poskytujeme náhradní plnění.

BERGER SAFETY s.r.o.

Naše společnost nabízí pracovní oděvy, ochranné pracovní pomůcky, sportovní, outdoorové a reklamní oděvy a obuv, jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Pracovní oděvy rovněž sami šijeme a zajišťujeme reklamní potisk a výšivky na oděvy. Navštivte náš e-shop, kde si můžete vybrat z širokého sortimentu zboží. Nebudete-li si jistí výběrem vhodného produktu, rádi Vám poradíme. Jsme tu pro Vás.

Jaroslava Přečková d&j STYL

Vyrábíme profesní oblečení pro gastronomii (kuchaři, číšníci, pokojské, sociální zázemí) a zdravotnictví (lékaři, sestry, pomocný personál). Dodáváme rondony pro kuchaře, oblečení pro servírky a číšníky, oděvy pro pokojské, profesní zástěry, oděvy pro zdravotníky, lékařské pláště apod. Zajistíme vyšití loga, jména i vlajky ČR.