• Detail firmy

Bc. Jiří Jílek

Základní popis

Poskytování služeb v oblasti BOZP - bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Technicko-organizační činnost v oblasti požární ochrany. Poradenství pro integrovaný systém OHSAS 18001 - interní auditor.

Adresa

Leknínová 2275
288 02 Nymburk

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76549348

Výrobky, činnosti

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci

Kontaktní údaje

E-mail: jiri.jilek@klikni.cz

Kontaktní osoba

Bc. Jiří Jílek - Majitel

Mobil: +420 739 282 842
E-mail: jiri.jilek@klikni.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Dana Vondrušková

Naše výtvarné studio je zaměřeno na ruční výrobu dekorací a dárkových předmětů z látky a papíru, textilních doplňků z merino vlny a hedvábí, originálních šperků, výrobků ze dřeva apod. Dále pořádáme různé workshopy a školení, kde Vás naučíme technikám patchworku, quiltingu, scrapbooku či barvení na hedvábí.

Ing. Ivo Mikač

Nabízíme program SketchUp pro realizaci 3D projektů v různých průmyslových odvětvích. Realizujeme konstrukce jednoduchých strojů, návrhy průmyslových zařízení v oblasti balení, vizualizace domů a objektů a mnoho dalšího.

SALTEN s.r.o.

Výrobní, technologické a konstrukční znalosti nám umožňují výrobu zařízení od dělení materiálu až po mechanickou, hydraulickou a elektrickou montáž včetně testování v areálu společnosti. Naší obchodní partneři tak mohou využívat unikátní možnost dodávky hotových testovaných zařízení přímo do místa určení jejich zákazníků.