• Detail firmy

Bc. Jana Vázlerová

Základní popis

Společnost provozuje daňové poradenství,zastupování klientů na FÚ ,zpracování daňových přiznání, přehledů, vyúčtování. Problematika DPH se zaměřením na obchodování tuzemských společností v rámci Evropské unie.

Adresa

Dolní hejčínská 47/25
779 00 Hejčín

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70841021
DIČ:  CZ5954052115
Rok založení:  2000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- provádění revizí a rekonstrukcí účetnictví, zpracování mzdové a personální agendy, zastupování klientů na OSSZ, ZP a jiných institucích.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 555 233
Mobil: +420 607 106 405
Mobil: +420 604 207 693
E-mail: jana@vazlerova.cz
WWW: www.vazlerova.cz

Kontaktní osoba

Bc. Jana Vázlerová - Majitel

Další firmy v oboru

AUDIT - EFEKT s.r.o.

Již od roku 1998 se naše společnost věnuje poskytování služeb v oblasti účetnictví. Vedeme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, mzdovou a personální agendu, zastupujeme klienty na příslušných úřadech a institucích, zajišťujeme revize a rekonstrukce účetnictví, zpracováváme statistické výkazy apod. Součástí našich služeb je účetní, daňové a ekonomické poradenství.

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

Wanmos s.r.o.

Komplexní servis v oblasti účetnictví. Nabízíme: vedení účetnictví, daňovou evidenci, personální a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, rekonstrukci účetnictví, zpracování žádostí o dotace a granty a další služby, které s touto činností souvisí. Rovněž zastupujeme klienty na Finančních úřadech, Zdravotních pojišťovnách či Správě sociálního zabezpečení. Jsme pojištění na částku 500 000 Kč.