• Detail firmy

Bc. Jana Raková

Základní popis

Vyrábíme ozubená a řetězová kola i hřídele.

Adresa

Lhota 95 - Malenovice
763 02 Lhota

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12432270

Výrobky, činnosti

Hřídele

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 991 242
Fax: +420 577 991 242
E-mail: info@infero.cz
WWW: www.infero.cz

Kontaktní osoba

Jana Raková - Majitel

Další firmy v oboru

TOOL-TEMP CZ s.r.o.

Zabýváme se vývojem a výrobou termoregulačních a chladících zařízení. V současné době jsme největším výrobcem v Evropě pro širokou škálu průmyslových odvětví. Poskytujeme komplexní služby od dodání přes instalaci přístroje až po odborné zaškolení.

AP nástrojárna, s.r.o.

Naše nástrojárna zajišťuje kusovou i sériovou výrobu forem na lisování vulkanizační pryže pro měřící, regulační, čerpací a dávkovací techniku, určenou především pro automobilový a strojírenský, ale i gumárenský, papírenský, chemický a potravinářský průmysl. Součástí výroby je rovněž konstrukce forem. Provádíme CNC i konvenční frézování kovů, soustružení, broušení na plocho a povrchové úpravy kovů.

SLOMAK spol. s r.o.

Naše firma se zabývá opravami a prodejem autoagregátů. Zajišťujeme prodej náhradních dílů na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, Karosa, Mailer. Opravujeme přímočaré hydromotory, pístnice na zemědělské a stavební stroje, bagry, nakladače; hydraulické zvedáky na všechny typy sklápěcích nákladních automobilů. Sháníte díl k Vašemu nákladnímu autu? Už nemusíte! Obraťte se na na nás, rádi Vám pomůžeme.