• Detail firmy

Bc. Jan Voříšek

Základní popis

Poskytování kompletních služeb v oblasti informačních technologií. Návrhy a realizace počítačových sítí a tvorba internetových stránek

Adresa

Holubí 186/3
301 00 Lhota

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74379151
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Poskytování kompletních služeb v oblasti informačních technologií. Návrhy a realizace počítačových sítí a tvorba internetových stránek

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 754 242
E-mail: info@lnnetwork.cz
WWW: www.lnnetwork.cz

Kontaktní osoba

Bc. Jan Voříšek - Majitel

Další firmy v oboru

CompAct IT s.r.o.

Nabízíme vývoj softwaru na zakázku, pro sledování a řízení potravinářské a nepotravinářské výroby. Dodáváme systémy automatické identifikace a logistiky. Vyvíjíme webové aplikace, redakční systémy a prezentace. V oblasti informačních technologií zajišťujeme poradenství, pořádáme semináře a nabízíme prodej a servis počítačů, periférií, doplňků a spotřebního materiálu.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

ENcontrol s.r.o.

Zabýváme se vývojem systému, který Vám vyřeší vysoké náklady na energie, poskytne pohodlí a co nejvyšší bezpečnost osob i majetku. Vybrat si můžete ze široké škály produktů, například: spínače, měřiče, detektory, centrální jednotky a veškeré příslušenství. V případě, že se nemůžete rozhodnout, systém si lze i pronajmout.