• Detail firmy

Bc. Ivana Vlčková

Základní popis

Výuka anglického jazyka pro firmy i jednotlivce, individuální kurzy angličtiny. Doporučím vám vhodnou učebnici

Adresa

U zámku 1991/8
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86720601

Výrobky, činnosti

Firemní kurzy anglického jazyka

Kontaktní údaje

E-mail: info@anglictinakurzy.cz
WWW: www.anglictinakurzy.cz

Kontaktní osoba

Bc. Ivana Vlčková - Majitel

Mobil: 732 447 382

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.

Igor Vyznal

Provozuji svářečskou školu a zajišťuji prodej svářecích strojů Omicron, kterými je vybavena i naše svařovna. Výuce svařování se věnuji již od roku 2000. Nabízím základní kurzy svařování, zaškolení a přezkoušení svářečů, svářečské zkoušky i rekvalifikační kurzy. Veškeré kurzy, školení a zkoušky jsou v souladu s evropskými normami. Nabídku kurzů a ceník naleznete na webových stránkách firmy.