• Detail firmy

Bc. Ivana Šaleová

Základní popis

Marketingové poradenství, internetový marketing, PPC reklama, emailový marketing, marketing sociálních sítí, řízení tvorby a zlepšování webu.

Adresa

Přibylova 2950/17
690 03 Břeclav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02574098

Výrobky, činnosti

Marketingové poradenství, internetový marketing

Marketingové poradenství, tvorba a správa obsahu webových stránek, správa profilů na sociálních sítích, e-mail marketing, PPC kampaně, poradenství a projektový management v začátcích online prodeje a vše ostatní, co k internetovému marketingu patří.

Kontaktní údaje

E-mail: ivana.saleova@ismarketing.cz
WWW: www.ismarketing.cz

Kontaktní osoba

Bc. Ivana Šaleová - Majitel

Mobil: +420 775 995 796
E-mail: ivana.saleova@ismarketing.cz
Další firmy v oboru

PEVNINA CZ s.r.o.

Marketingová agentura Pevnina CZ Vám nabízí spolupráci v oblasti klasického marketingu, internetového marketingu a všeho, co s tím souvisí.

Ing. Hana Pyšná, DiS.

Naše daňová a účetní kancelář v Brně již více než 10 let poskytuje profesionální služby v oblasti daňového, ekonomického a podnikatelského poradenství, účetnictví, daní a mezd, a to jak právnickým, tak i fyzickým osobám. Zaměřujeme se především na malé a střední podnikatele. Zajišťujeme rovněž audity a zastupování klientů na úřadech. Hovoříme česky, anglicky a německy.

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.