• Detail firmy

Bc. Ivana Šaleová

Základní popis

Marketingové poradenství, internetový marketing, PPC reklama, emailový marketing, marketing sociálních sítí, řízení tvorby a zlepšování webu.

Adresa

Přibylova 2950/17
690 03 Břeclav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02574098

Výrobky, činnosti

Marketingové poradenství, internetový marketing

Marketingové poradenství, tvorba a správa obsahu webových stránek, správa profilů na sociálních sítích, e-mail marketing, PPC kampaně, poradenství a projektový management v začátcích online prodeje a vše ostatní, co k internetovému marketingu patří.

Kontaktní údaje

E-mail: ivana.saleova@ismarketing.cz
WWW: www.ismarketing.cz

Kontaktní osoba

Bc. Ivana Šaleová - Majitel

Mobil: +420 775 995 796
E-mail: ivana.saleova@ismarketing.cz
Další firmy v oboru

K auditing, s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové agendy. Zaměřujeme se na zpracování mzdové agendy, externí daňové poradenství, auditorské služby i účetní audity společnosti. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.

IC&P Brno spol. s r.o.

Naše firma zajišťuje pro klienty veškeré služby, týkající se poradenství při zavádění, dokumentování, fungování a neustálém zlepšování systému managementu kvality podle norem řady ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485 a OHSAS 18001. Pořádáme školení a cykly seminářů jako podporu při zavádění a údržbě systému kvality podle norem ISO. Specializujeme se na poradenství pro malé a střední firmy.