• Detail firmy

Bc. Eva Šrytrová

Základní popis

Záchrana řidičáků! Zastupování na úřadech. Velmi účinné poradenství při prevenci před získáváním bodů a odebráním ŘP. Pro členy klubu Kryštof zdarma nonstop tel. pomoc přímo na místě dopravního přestupku, nehody atd. Řidiči nepříjdou o svůj ŘP!

Adresa

Lhota pod Libčany 230
503 27 Lhota pod Libčany

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75577526
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poradenství před získáním bodů a odebrání ŘP

Kontaktní údaje

WWW: www.stop-bodum.cz

Kontaktní osoba

Bc. Eva Šrytrová - Majitel

Telefon: 776 102 102
E-mail: info@stop-bodum.cz
Další firmy v oboru

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

INOMECH s.r.o.

Naše projekční kancelář působí v oboru strojírenství, průmyslové automatizace a mechatroniky s úzkým propojením na vědu a výzkum. Specializujeme se na projektování elektrických zařízení - průmyslová automatizace, obráběcí stroje, laboratorní přístroje, linky aj. Námi vyprojektované zařízení zapojíme a uvedeme do provozu. Poskytujeme outsourcingové služby. Více informací naleznete na www stránkách.