• Detail firmy

Bc. Eliška Walsh DiS.

Základní popis

Návrhy ozelenění zahrad, balkónů a teras okrasného i jedlého charakteru, realizace návrhů, návrhy veřejné a mobilní zeleně, sezónní péče o rostliny.

Adresa

Havelská 511/3
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75245566
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zahrady Walshové ruce

Návrhy ozelenění zahrad, balkónů a teras okrasného i jedlého charakteru, návrhy veřejné a mobilní zeleně, návrhy ozelenění hrobů a pietních míst, realizace návrhů, inventarizace dřevin, sezónní péče o rostliny.

Kontaktní osoba

Bc. Eliška Walsh, DiS. - Majitel

Mobil: +420 777 156 191
E-mail: zahrady.walshoveruce@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.

Květinové studio Bubeníčková s.r.o.

Nabízíme vázání a aranžování květin včetně suchých vazeb a balení dárků. Zhotovíme kompletní svatební a smuteční vazby včetně potisku stuh. Tvoříme sezónní dekorace a aranžmá i květinové obrazy. Zajišťujeme kompletní svatební květinové služby na klíč. Provozujeme kamenný obchod v Praze na Malé Straně.

Renáta Jebavá

Naše květinářství se specializuje na kompletní svatební květinový servis. Nabízíme i různé sezónní dekorace (vánoční, velikonoční), vazby ze suchého přírodního materiálu, kytice dárkové - pro významná jubilea, promoce či svátky, také smuteční květiny, věnce a stuhy.