• Detail firmy

Bc. Drahomír Pořízek

Základní popis

Na našem e-shopu Úklid 4U, naleznete profesionální úklidové systémy, systémy pro hotely, manipulaci a gastronomii světových značek.

Adresa

Gočárova třída 661/5
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67491308
  • Služby

Výrobky, činnosti

Bavlněné mopy, mikrovláknové mopy,

mopovací systém Eastmop, osvěžovače vzduchu a neutralizátory zápachu, dávkovače mýdla, dávkovače pěny, Pulse™ set, úklidové vozíky atd.

Kontaktní údaje

E-mail: info@uklid4u.eu
WWW: www.uklid4u.eu

Kontaktní osoba

Bc. Drahomír Pořízek - Majitel

Mobil: +420 602 584 903
E-mail: info@uklid4u.eu
Další firmy v oboru

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.

PLASCOL s.r.o.

Firma se zabývá velkoobchodním prodejem dezinfekčních prostředků a poradenstvím v oblasti dezinfekce, včetně vypracování dezinfekčních plánů. Dále máme v nabídce aplikační pomůcky k dezinfekčním prostředkům.

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.