• Detail firmy

Bc. Daniel Fajmon

Základní popis

Pražská prodejna a půjčovna skákacích bot Poweriser, Powerstrider a 7LeagueBoot. V našem eShopu naleznete skákací boty předních značek.

Adresa

Zavadilova 1865/27
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76572722
DIČ:  CZ8708098058
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Skákací boty

Prodej skákacích bot Poweriser, Powerstrider a 7LeagueBoot v Praze. Kompletní příslušenství ke skákacím botám.

Kontaktní údaje

E-mail: spa.m@seznam.cz
WWW: magazin.tomikup.cz
WWW: www.hopsaj.sk
WWW: www.tomikup.cz
WWW: www.hopsej.cz

Kontaktní osoba

Bc. Daniel Fajmon - Majitel

Mobil: +420 728 179 490
Další firmy v oboru

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

Marexim, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem příze na pletení, tkanin na tendry a pro konfekci, pracovních i ochranných tkanin, reflexních proužků, luxusní imitace kožešin či zažehlovacích pásek. Nabízíme prodej zažehlovacích termolepivých pásek do švů.

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.